Arşiv  |  Üye Ol  |  İletişim  |  English
Tüm Haberler
Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme Haftası
"Akıllı Radyasyon Kanserde Etkin Tanı veTedavi" Bilindiği gibi uluslar arası nükleer tıp topluluklarında her yıl ekimin ilk haftası Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme haftası olarak kutlanmaktadır. Nükleer tıp haftası ile tıp camiası ve toplumda nükleer tıp uygulamaları için farkındalık ve tanınırlılık yaratılmasında tüm nükleer tıp çalışanlarının aktif rol alması hedeflenmektedir. Son yıllarda moleküler görüntüleme ve radyonüklid tedavilerde yaşanan hızlı gelişmeler ile özellikle onkolojik hastaların tanı ve tedavisinde nükleer tıbbın olumlu katkısı olağanüstü derecede artmıştır. Bu gelişmelerde ve uygulamalarda büyük katkıları olan tüm nükleer tıp çalışanlarının Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme Haftası Kutlu Olsun.
Başsağlığı
08.07.2018 tarihinde Tekirdağ’da yaşanan tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. TNTD Yönetim Kurulu
Uzmanlık Eğitimi Programı
Değerli Nükleer Tıp Derneği Üyeleri, Nisan 2018'de Ulusal Kongrede Eğitim Üst Kurulu tarafından güncellenerek onaylanan "Uzmanlık Eğitimi Programı" web sitemizde Yeterlilik Kurulu-Eğitim bölümünde eklenmiştir.
Derneğimizin resmi sosyal medya hesapları oluşturulmuştur.
Değerli Nükleer Tıp Derneği Üyeleri Derneğimizin resmi sosyal medya hesapları oluşturulmuş olup dernek web sayfamız sağ alt köşeden ulaşılabilir. Bu hesaplardan duyuru, haber, olgu, ilginç görüntü, olgu tartışması paylaşılması planlanmaktadır. İçerik paylaşmak isteyenler YK üyesi Prof.Dr.Hakan DEMİR'e hakandemir99@yahoo.com'dan ulaşabilirler.