Arşiv  |  Üye Ol  |  İletişim  |  English
Nükleer Tıp 2016 Kış Sempozyumu
12 Kasım 2016 - 13 Kasım 2016
Uludağ Üniversitesi, Bursa

Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Türkiye Nükleer Tıp Derneği Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen “Nükleer Tıp 2016 Kış Sempozyumu” 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde Bursa’da Uludağ Üniversitesi Prof Dr Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

İki gün sürecek olan sempozyumumuzun bu yılki ana teması “Teranostik Yaklaşım ve Yeni Ufuklar” olarak belirlenmiştir. Sempozyumumuzun bilimsel programı toplam 5 oturum, bir ödüllü yarışma ve poster sunumlarından oluşmaktadır.

Sempozyumumuzda ana tema çerçevesinde onkolojik görüntülemede F-18 işaretli yeni ajanlar, NET’te ve prostat kanserinde tanıdan tedaviye yeni ufuklar, immünoterapi ve biyolojik tedavilerde yeni gelişmeler ve teranostik yaklaşımda hibrit görüntüleme başlıklı bilimsel oturumlara yer verilecektir.

Bu bilimsel oturumlara ek olarak üyelerimiz tarafından büyük ilgi gören ve artık gelenekselleşen ödüllü yarışma olgularla öğrenelim oturumu da programda yer alacaktır.

Bilimsel programda görev alarak değerli bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacak olan saygıdeğer hocalarımıza, katılımcılarımıza, sponsorlarımıza ve hepsinden önemlisi sempozyum için katkılarını esirgemeyen başta Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof Dr Eray Alper olmak üzere Uludağ Üniversitesi’nde görev yapan meslektaşlarımıza yürekten teşekkür ederim.

Sempozyumumuzun başarısı elbette ki siz değerli üyelerimizin katkıları ile mümkün olacaktır. Bütün meslektaşlarımızı 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde Bursa’da bir araya gelmeye davet eder, en derin saygılarımı sunarım.

Dr M. Fani BOZKURT
Sempozyum Başkanı

Sempozyum duyurusu için tıklayınız.